foto.te.ua > про нас

Герой старої кінострічки фотограф-початківець шукає модель. А коли обрана красуня падає зі спорудженої ним на столі конструкції з книжок, він ловить у кадрі її обличчя. І очі! А які відчуття відбились у погляді! Проте фінал передбачуваний: дівчина ображена (де ж обіцяна глянцева краса?!!), художника, як завжди, не зрозуміли…

Не пропонуємо повторювати карколомного трюку із старого фільму. Та сподіваємось, що, дивлячись у видошукач, ви прагнете не зберегти ідеально точний відбиток світу, а відобразити своє, власне його бачення. Не створити «фотографічну копію» сучасності, а передати дух часу. Не просто віддзеркалити події, а зробити їх миттєвостями життя, в яких відчувається і фантазія, і майстерність, і сміливість художника. Якщо так, то нас з вами чекає цікаве спілкування!


Галицький Фотоклуб

Основна мета клубу – підтримка фотомистецтва в Тернополі і не тільки. До Фотоклубу запрошуються як професійні фотомайстри, так і вільні фотохудожники.

Завдання Фотоклубу:
- широке розповсюдження фотографії як виду образотворчого мистецтва;
- спілкування й обмін досвідом між фотоаматорами і фотографами;
- підвищення художнього рівня і творчої майстерності членів клубу;
- популяризація фотографії як виду образотворчого мистецтва;
- допомога в підготовці фотовиставок фотолюбителям, членам Фотоклубу;
- організація і підготовка майстер-класів і творчих зустрічей з відомими фотомайстрами;
- проведення тематичних і індивідуальних фотовиставок і фотоконкурсів;
- сприяння пошуку замовлень на фотороботи для членів Фотоклубу;
- підтримка роботи клубного сайту в Інтернеті.

Членами Фотоклубу можуть бути фізичні особи, які погоджуються з завданнями Фотоклубу. Щоб стати членом фотоклубу, потрібно мати рекомендації від двох постійних членів Фотоклубу. Для того щоб отримати рекомендації, зареєструйтеся на нашому сайті, і, продемонструвавши свої знімки, завоюйте визнання своїх робіт. Після цього сміливо звертайтеся до членів клубу за рекомендаціями.